Witaj w serwisie Meble dyskusje, opinie, porady, forum, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy.
pytanie zadane przez użytkownika

11 odpowiedzi

od 2 lat wynajmuje mieszkanie, w ktorym od samego poczatku byly meble od bodzia i materac tez - na lozku dwuosobowym. lozko pomimo intensywneeeeego uzytkowania jest dalej wygodne i zachowuje ksztalty :)
odpowiedź przez użytkownika
Nie mam lozka od Bodzia, ale mam sofe i jest bardzo wygodna - czesto miewam gosci wiec sofa jest mocno eksploatowana, ale mimo tego nie widac po niej sladow zuzycia, latwo sie ja czysci z codziennych zabrudzen.
odpowiedź przez użytkownika
Dla nas jest przede wszystkim wygodny. Z trwałością to narazie trudno powiedzieć bo zbyt wczesnie, ale po ponad roku nic się z nim złego nie dzieje. Wg. jest ok!
odpowiedź przez użytkownika
Ogólnie rzecz ujmując też mam łóżko od Bodzia, nie wiem o które dokładnie pytasz Gosiu, ale... mam łóżko 1-osobowe z systemu Grześ i nie jestem w stanie sobie nawet przypomnieć jak długo mi służy, ale jedno trzeba przyznać - nie ma żadnych problemów z użytkowaniem - pomimo tego, że lubię sobie czasem usiąść na łóżku w jednym miejscu - nie widać żadnych odkształceń, a materac jest bardzo wygodny - nie za twardy i nie za miękki, łatwo się go czyści - tak na prawdę wystarczy, że się przeleci odkurzaczem i przetrze wilgotną szmatką i jest czysty "jak nowy". Mogę z czystym sumieniem polecieć łóżko Grześ z firmy Bodzio.
odpowiedź przez użytkownika
Moje łożko z bodzia zdecydowanie przetrwało to z ikei.
odpowiedź przez użytkownika
nasze na szcżęscie już 5 rok. OK!
odpowiedź przez użytkownika
Prawie 4 lata i łóżko oraz materac są w porządku. Nie narzekamy.
odpowiedź przez użytkownika
Nie narzekamy, tym bardziej że nie nie specjalnie dużo pieniędzy kosztował nas ten materac.
odpowiedź przez użytkownika
Dla mnie osobiście przy odpowiednim ich użytkowaniu trwałość tych mebli jest ok!
odpowiedź przez użytkownika
Mam podobną sypialnię do tej:
https://www.bodzio.pl/sypialnia-bodziosystem-jablon-ukl-10-28100,1,pr,lang.html

Też mam łóżko 2-osobowe, komodę 4-szufladową i szafę przesuwną.

Jeżeli chodzi o wygodę - to łóżko nie ma sobie równych - jest niesamowicie wygodne, czym byłem zaskoczony, bo nie spodziewałem się, że za tę cenę można dostać coś tak wygodnego.

Po 1,5 roku użytkowania nie zaobserwowałem żadnych wgnieceń, zniekształceń, odskakujących sprężyn czy innych defektów. Kolor materaca - o który dbam - nie uległ zmianie, dalej jest śnieżnobiały.

Szczerze i bez ogródek - mogę polecić!
odpowiedź przez użytkownika
...