Witaj w serwisie Meble dyskusje, opinie, porady, forum, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy.
Czy polecacie tą kolekcję z BODZIA? Widzialem ją w TV. Wygląda atrakcyjnie, ale interesuje mnie stosunek jakości do ceny. W stosunku do konkurencji jest dość korzystny. Jakieś opinie?
pytanie zadane przez użytkownika

7 odpowiedzi

Przymierzam się do kupna, jutro wpadnę do salonu bo mam blisko i Ci dam znać. Wiem, że są rabaty na meble więc jak masz duży zakup to zagadaj sprzedawcę, to może coś ugrasz i będzie korzystniej.
odpowiedź przez użytkownika
Widziałem całą kolekcję na żywo i zdecydowałem się na zakup 'meblościanki' czyli skompletowałem sobie zestaw na całą ścianę pod TV. Po jednym dniu miałem już u siebie - rewelacja. Dostawa była za darmo. Nie sądzę, żebyś znalazł coś równie dobrego w tak fajnej cenie. Wspierajmy polski przemysł meblarski.
odpowiedź przez użytkownika
Ja mam meble z kolekcji Panama i są niezłe. Cenowo są ok, design przyjemny.
odpowiedź przez użytkownika
Posiadam meble z tej kolekcji w kolorze dąb Soma perłowy, prezentuje się fantastycznie w salonie. Są jeszcze stoliki do koloru z automatycznym mechanizmem do rozkładania. Super.
odpowiedź przez użytkownika
Te meble świetnie komponują się z szarościami, czyli wiodącym trendem panującym aktualnie we wnętrzach. Dobry wybór do nowego budownictwa
odpowiedź przez użytkownika
Dobierz sobie do tej kolekcji coś z tapicerki Werina, widziałem takie aranżacje i prezentują się znakomicie.
odpowiedź przez użytkownika
W nowej ulotce są delikatne zmiany cen, wypatruj promocji kolego!!!
odpowiedź przez użytkownika
...